loading

انتخاب عطر بر اساس ماه تولد


انتخاب عطر بر اساس نشانه های صور فلکی

اغلب وقتی مغازه عطر فروشی میرویم به دلیل ترکیب و تست کردن بوهای مختلف انتخاب عطر برایمان دشوار میشود و سردرگم میشویم که کدام عطر برای ما مناسب تر است . ما برای رفع این سردرگمی راهکار تازه ای داریم . شما میتوانید عطرتان را براساس صور فلکی انتخاب کنید یعنی بهترین و مناسب ترین عطر براساس ماه تولدتان را انتخاب کنید.

عطر

انتخاب عطر بنا بر دلایلی کمی پیچیده و سخت است. بدون شک نمی دانید که عطر بعد از اسپری روی پوست چه بویی می دهد؟ پس چگونه می توان از میان هزاران عطر در فروشگاه عطر مناسب را انتخاب کرد؟ برای راحت تر شدن کار می توانید عطر مناسب خود را بر اساس نشانه ماه تولدتان انتخاب کنید.

انتخاب عطر براساس نشانه های ماه تولد

برج حمل (فروردین)
روحی قوی و بی پروا چون شما نیاز به عطری دارد که انرژی آتشی مزاج شما را حفظ کند. پیشنهاد می کنم عطرهایی استفاده کنید که رایحه کهربا و چوبی دارند.

برج ثور (اردیبهشت)
رنگی که بیانگوی شخصیت شماست رنگ سبز استشما فردی استوار و قابل اعتماد هستید و بهترین دوست در هر جمعی. رایحه خاکی باعث می شود در تمام مسائل زندگی متمرکز شوید.

برج جوزا (خرداد)
به عنوان متولد برج جوزا شما فردی هستید دارای علایق متفاوت که این علایق دائم در حال تغییر هستند. شما پر از ایده هستید و اطرافیان تان را مثل اسفنج به خود جذب می کنید. رایحه ترکیبی و چند لایه که پس از استفاده بوی آن تغییر می کند ذهن شما را فعال نگه می دارد.

انتخاب عطر بر اساس ماه تولد

انتخاب عطر بر اساس ماه تولد

عطر مناسب خودتان را میتوانید براساس نشانه های ماه تولدتان انتخاب کنید

برج سرطان (تیر)
متولدین برج سرطان فرهیخته ترین در میان تمام نشانه های صور فلکی هستند و نیاز به عطری نزدیک به شخصیت خود دارند. یک عطر ساده و گرم با رایحه وانیل یا رز که می توان در تمام ۳۶۵ روز سال و در هر مناسبتی استفاده کرد.

برج اسد (مرداد)
متولدین برج اسد هر جا که باشند حضورشان پررنگ است. رایحه ای فراموش نشدنی مثل مشک بعد از ترک اتاق مدت ها باقی می ماند.

برج سنبله (شهریور)
آرامش شاخص ترین ویژگی متولدین برج سنبله است. در کنار این آرامش کوهی از دانش و اطلاعات همراه است. و این ویژگی ها تنها با رایحه پیچیده ای که ترکیبی از عطرهای قدیمی و جدید است قابل ابراز است. به عنوان مثال ترکیب چرم و هلو که آینه ویژگی های شماست.

برج میزان (مهر)
متولدین برج میزان فردی آسان گیر و جذاب هستند که دائما توجه دیگران را به خود جلب می کنند. یک رایحه زنده و ملایم که کمی هم شیرین باشد انعکاسی از شخصیت شماست.

برج عقرب (آبان)
متولد برج عقرب می تواند با قدرت به هر چیزی برسد. رایحه تند نعناع هندی با گرمای وجودی شما مطابقت دارد.

برج قوس (آذر)
خانم های متولد برج قوس به شوخ طبعی معروف هستند. آن ها همیشه از زمان لذت می برند. رایحه مرکبات روح بخش و همانند تنفس هوای تازه است.

برج جدی (دی)
متولدین هیچ ماهی به اندازه برج جدی شفاف نیست. آن ها نیاز به عطر ثابتی دارند که بتوان همیشه روی عطر تازه آن تکیه کرد.

برج دلو (بهمن)
شما فردی ماجراجو و نسبت به همه چیز در اطرافتان کنجکاو هستید. رایحه ساحلی بهترین انتخاب برای شخصیت پر انرژی شماست.

برج حوت (اسفند)
متولدین برج حوت افرادی گرم و مهربان هستند مثل یک پتوی گرم و راحت. چنین افرادی باید عطری که استفاده می کنند به جذابیت خودشان باشد. رایحه گلی جذابیت دوستانه شما را دو چندان می کند. نمناک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید